Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Ostatnie wolne miejsca

Na niespełna dwa miesiące przed IV Triathlonem Siedleckim lista startowa zbliża się do ustalonego limitu. Cieszy nas to niezmiernie :)

Jednocześnie przypominamy, że tylko do końca czerwca obowiązuje niższa opłata startowa. Na początku lipca przeprowadzimy weryfikację wpłat i nadamy numery startowe zawodnikom z potwierdzonym wpisowym. Jeśli limit liczby startujących zostanie przekroczony usuniemy z listy osoby, które nie uiściły opłaty startowej, zwalniając tym samym miejsca innym zainteresowanym. O wszystkich operacjach będziemy także informowali na Facebooku.

Tri-Magic dla zwycięzców

TriMagicZ przyjemnością informujemy, że sklep internetowy http://tri-magic.pl/ ponownie dołącza do partnerów Triathlonu Siedleckiego. Warto walczyć na trasie, gdyż na najwyższym stopniu podium oprócz chwały zwycięzcy i uwielbienia kibiców na najszybszych czekać będą bony wymienne na sprzęt sportowy oferowany przez Tri-Magic. 

Imprezy zaprzyjaźnione

Odliczanie do IV edycji Triathlonu Siedleckiego trwa. Ale rzeczywistość nie znosi próżni, dlatego już teraz zapraszamy na dwie inne imprezy.

Pierwsza to nasz, tradycyjny już, puchar w pływaniu w wodach otwartych Zalew Cup. Regulamin już został opublikowany, lada moment będzie można zgłaszać swój udział. Uczestnicy poprzednich dwóch edycji z pewnością zaświadczą, że tego typu start to doskonałe przygotowanie do sezonu startów w triathlonach, jako że pozwala oswoić się z warunkami panującymi w wodach otwartych. Zapraszamy na stronę http://zalewcup.leniwce.pl/

 

Druga impreza to triathlon na klasycznym dystansie sprinterskim odbywające się w Okunince nad Jeziorem Białym. To, co wyróżnia te zawody od pozostałych, to doskonale czysta i przejrzysta woda. Pływanie w głębokim zbiorniku wodnym przy dobrej widoczności to zupełnie inne doznania dla zawodników, dlatego tam także nie powinno Ciebie zabraknąć. Krótki dystans (750m - 20km - 5km) to idealna rozgrzewka przed dłuższymi zawodami lub doskonała okazja, żeby spróbować dyscypliny, jaką jest triathlon. Zapraszamy na stronę http://zelaznybieg.pl/

Ruszyła rejestracja na czwartą edycję

Nieco później, niż zakładaliśmy, ale jednak :) Przed chwilą udostępniliśmy formularz rejestracji na IV Triathlon Siedlecki. Zawody odbędą się 18 sierpnia w niedzielę nad siedleckim zalewem. Rejestrację i pomiar czasu, podobnie jak w latach ubiegłych, przeprowadzi firma Pulsar Sport.

W tym roku wprowadzamy dodatkową klasyfikację wiekową dla osób w wieku 40 lat i starszych. Wierzymy, że dzięki temu na starcie pojawi się większa liczba zawodników z długoletnim doświadczeniem, zaś sama rywalizacja w tej grupie wiekowej stanie się znacznie bardziej atrakcyjna, także dla samych startujących.

Joomla SEF URLs by Artio