Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Wyniki - 26 sierpnia 2012

Wyniki III Triathlonu Siedleckiego

Trasa Mini http://www.pulsarsport.pl/wyniki_2012/Mini1_26.08.2012.pdf

Trasa Długa http://www.pulsarsport.pl/wyniki_2012/Open1_26.08.2012.pdf

Schemat trasy

Przybliżony schemat trasy jutrzejszych zawodów

https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=202941617131787549363.0004ab2d7a1622f0d3f0f

Nagrody na III Triathlonie Siedleckim

Siedleckie święto triathlonu tuż, tuż. Podgrzewamy więc atmosferę i prezentujemy nagrody, o które będzie można zawalczyć nad siedleckim zalewem. Jeśli potrzebujecie dodatkowej motywacji, oto ona: 

Olympus TG-620Olympus TG-620 to pierwszy na świecie tak wytrzymały aparat umożliwiający kręcenie filmów w jakości Full HD. Aparat to idealna propozycja dla aktywnych - jest wodoszczelny do 5m, odporny na upadek z wysokości do 1.5m, jak również bez szwanku przeżyje noc na trasie narciarskiej w temperaturze -10°C. Szerokokątny, 5-krotny zoom optyczny (28-140mm) umożliwia wszechstronne fotografowanie, a 12-megapikselowy sensor Backlit CMOS i wydajny procesor obrazu TruePic VI dba o  doskonałą jakość pełnowymiarowych filmów, zdjęć i wydruków, nawet przy fotografowaniu w słabych warunkach. 

Ten aparat może być Twój - wystarczy, że będziesz w niedzielę najszybszy :)

TriMagic
Grupa pasjonatów triathlonu, którzy prowadzą sklep internetowy. Własne doświadczenia zdobyte na trasach zawodów przekuli w ofertę dostępną w sklepie. Na http://tri-magic.pl/ znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do uprawiania tego pięknego sportu. 

Jeśli tylko wywalczysz podium, otrzymasz jeden z kilku bonów wymiennych na zakupy w internetowym sklepie TriMagic.

Dla najmłodszych uczestników III Triathlonu Siedleckiego przygotowaliśmy m.in. plecaki rowerowe CamelBak oraz pulsometry.

Trasa rowerowa

Najwięcej pytań pojawia się na temat trasy rowerowej. Zapis pętli jest dostępny na Google Maps. Trasa ma według GPS długość 4,95km, do pokonania będzie w trakcie zawodów dwukrotnie. Część rowerową rozpoczynamy od agrafki wytyczonej na boisku w pobliżu strefy zmian. Nawierzchnia jest zróżnicowana, ale w całości terenowa. Należy się więc spodziewać: twardych ścieżek, odrobiny piachu (czasem nieco więcej niż odrobiny), korzeni oraz różnych przeszkód. Trasa jest nieco trudniejsza od zeszłorocznej, głównie za sprawą większej liczby zakrętów, z tego same powodu będzie bardziej wymagająca kondycyjnie. W całości do przejechania na rowerze. Sugerujemy rower typu MTB (ATB) lub przełajówkę, choć praktycznie każdy typ roweru da radę - zdecydowanie odradzamy jednak szosówki oraz rowery poziome :)

Najpóźniej jutro powinien się pojawić schemat organizacji całości trasy oraz biura zawodów i strefy zmian.

Joomla SEF URLs by Artio