Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Rejestracja ponownie dostępna

Usunęliśmy z listy startowej niepotwierdzone zgłoszenia. Tym samym uruchomiliśmy ponownie zapisy. Limit 200 zawodników nadal obowiązuje, więc kto pierwszy, ten lepszy. Oczywiście rejestracja powinna zostać potwierdzona opłatą startową, żaby mieć pewność udziału w III Triathlonie Siedleckim. Ewentualne nowe, niepotwierdzone zgłoszenia będą mogły zostać zastąpione przez nowe zgłoszenia w dniu zawodów.

Aktualizacja listy startowej

Zgodnie z zapowiedziami uaktualniliśmy listę startową na III Triathlon Siedlecki. Osoby, które nie mają nadanego numeru startowego, a opłaciły start, proszone są o wysłanie potwierdzenia wpłaty na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Jutro około południa usuniemy zgłoszenia bez opłaty startowej oraz ponownie uruchomimy zapisy.

W dniu zawodów będzie możliwe dokonanie zgłoszenia pod warunkiem, że nie będzie wyczerpany limit uczestników. Osoby, które opłacą w tym tygodniu wpisowe, a którym nie zdążymy do piątku nadać numerów startowych, proszone są o zabranie potwierdzenia wpłaty i okazanie go w biurze zawodów.

Program zawodów

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 11:00. Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu załatwienia formalności (podpisanie oświadczenia, odbiór pakietu startowego). Wstęp do strefy zmian będą mieli tylko zawodnicy z widocznym numerem startowym (w przypadku małoletnich zawodników dopuszczamy pomoc osoby dorosłej). Wszystkie rowery powinny znaleźć się w strefie zmian przed wyścigiem dzieci i młodzieży, czyli przed godziną 13:50. Po wyścigu na krótkiej trasie boks rowerowy zostanie na otwarty i będzie jeszcze możliwość wstawienia roweru. Czas otwarcia będzie uzależniony od przebiegu rywalizacji dzieci i młodzieży. W trakcie trwania wyścigu na krótkiej trasie nie będzie możliwe wejście do strefy zmian.

Bezwzględne zamknięcie możliwości wejścia do strefy zmian przed wyścigiem głównym nastąpi o godzinie 14:50. Osoby, które nie zdążą do tego czasu zostawić sprzętu w boksie, nie zostaną dopuszczone do startu. Prosimy jeszcze raz o wcześniejsze przybycie, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Odbiór rowerów z boksu będzie możliwy po zakończeniu wyścigu głównego od około godziny 17:00 (dotyczy to także zawodników z trasy krótkiej). Ponownie, wejście do strefy zmian możliwe będzie tylko z widocznym numerem startowym. Przy wyprowadzaniu rowerów będzie następowała weryfikacja numeru startowego zawodnika oraz numeru przymocowanego do roweru.

11:00-13:40 - wydawanie pakietów startowych obie trasy

13:45 - ODPRAWA TECHNICZNA – trasa krótka

14:45 - ODPRAWA TECHNICZNA – trasa długa

12:45- 13:50 - wstawianie rowerów do boksu rowerowego

13:50 - oficjalne otwarcie zawodów ( wyczytywanie zawodników ) trasa krótka

14:50 - oficjalne otwarcie zawodów ( wyczytywanie zawodników ) trasa długa

14:00- START- DYSTANS KRÓTKI ( dzieci i młodzież)

14:45 - zamknięcie trasy - dystans krótki

15:00- START- DYSTANS DŁUGI ( dorośli)

17:00 – zamknięcie trasy - dystans długi; zakończenie zawodów i rozpoczęcie wydawania rowerów z boksu

17:30 - ceremonia dekoracji zwycięzców

18:00- zamknięcie biura zawodów

Lista startowa - potwierdzenie zgłoszeń

W zeszłym tygodniu osiągnęliśmy zakładany limit 200 zgłoszeń na III Triathlon Siedlecki. Ponieważ zainteresowanie zapisami nadal jest duże, prosimy wszystkich zawodników, którzy nie dokonali opłaty startowej, o nadrobienie tej zaległości do końca tego tygodnia, czyli do piątku 17 sierpnia włącznie. Po tym terminie wszystkie osoby bez zaksięgowanego w ich imieniu wpisowego zostaną usunięte z listy startowej, dzięki czemu możliwa będzie dalsza rejestracja. Zawodnicy z potwierdzoną opłatą są odpowiednio oznaczani na liście startowej oraz mają nadany numer startowy.

Aktualnie lista startowa odzwierciedla stan na 9 sierpnia. Jeśli jesteś pewna lub pewny, że opłata w Twoim imieniu została zrobiona do tego dnia, a nie ma odpowiedniej adnotacji na liście, proszę o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które w klasyfikacji generalnej ZalewCup wygrały zwolnienie z opłaty startowej na III Triathlon Siedlecki, także proszone są o kontakt w celu potwierdzenia chęci startu w zawodach, a tym samym zabezpieczenia sobie miejsca na liście startowej.

Joomla SEF URLs by Artio