Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Bądź na bieżąco

Facebook - VII Triathlon Siedlecki

Nie ma co ukrywać, że to w mediach społecznościowych najszybciej można odnaleźć aktualne informacje. Nie inaczej jest z nami. Zawodników, kibiców i sympatyków zachęcamy do udziału w wydarzeniu VII Triathlon Siedlecki na Facebooku, a także śledzenia profilu stowarzyszenia Leniwce.pl - organizatora Triathlonu Siedleckiego. Znajdziecie tak aktualne informacje na temat wszystkich imprez, w które angażuje się nasza leniwa ekipa :)

Triathlon Siedlecki finałową edycją Eastern Triathlon Cup

Co jest lepsze od startu w sprinterskim triathlonie? Start w serii czterech sprintów. Serdecznie zapraszamy do udziału w poszczególnych edycjach Eastern Triathlon Cup - pucharu wyścigów sprinterskich rozgrywanych we wschodniej części kraju. Cykl posiada własną klasyfikację generalną oraz osobną pulę nagród dla zwycięzców w tejże klasyfikacji. Przyjeżdżajcie do Okuninki, Garwolina, Habdzina oraz oczywiście do Siedlec, gdzie w ramach finału cyklu wyłonimy zwycięzców całego pucharu.

Eastern Tri Cup

Regulamin cyklu oraz bieżące klasyfikacje na stronie Eastern Triathlon Cup.

Triathlon Siedlecki w nowej odsłonie

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że tegoroczny, siódmy już, Triathlon Siedlecki zostanie rozegrany w zupełnie nowej formule. Wszystko jest nowe, począwszy od dystansu, a na trasie kończąc.

Leniwce.pl

Tegoroczne zmagania odbędą się na dystansie sprinterskim, czyli czeka nas 750m pływania, 20km wyścigu kolarskiego z dozwolonym draftingiem oraz 5km biegu na koniec. Rejestracja jest już otwarta. ZAPRASZAMY!

Komunikat Sędziego Głównego - korekta wyników

W związku z wykrytą nieścisłością w regulaminie VI Triathlonu Siedleckiego Sędzia Główny w porozumieniu z pozostałymi sędziami podjął decyzję o korekcie wyników VI Triathlonu Siedleckiego.

Zauważona nieścisłość dotyczy warunków kwalifikacji w kategoriach M40+ oraz K40+, a konkretnie rocznika granicznego dla tych kategorii. W poprzednim roku był to rocznik 1974 (i starsze), w tym roku w wyniku nieuwagi taki sam rocznik widniał w regulaminie tegorocznych zawodów. Chcąc zachować spójność z zasadami panującymi w latach ubiegłych, rocznik graniczny został zaktualizowany na 1975 (i starsze). W efekcie zmieniła się kolejność w klasyfikacjach M40+ oraz K40+, a w szczególności kolejność na podium wśród kobiet.

Przyznane już trofea i nagrody pozostają w rękach zawodniczek, natomiast poszkodowana przez błąd Elżbieta Mzyk (która według poprawionej klasyfikacji znalazła się na 2. miejscu) otrzyma należne jej trofeum.

Sędzia Główny


Za pomyłkę przepraszamy i obiecujemy dołożyć wszelkich starań, żeby w kolejnych edycjach uniknąć takich sytuacji. Poprawione wyniki zostały już opublikowane.

Joomla SEF URLs by Artio