Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Trasa tegorocznych zmagań

Poniżej przedstawiamy mapę wszystkich etapów VII Triathlonu Siedleckiego. Zmagania rozpoczynamy wspólnym startem z wody na wysokości mola nad Zalewem. Do pokonania na etapie pływackim mamy jedną pętlę. Po T1 na zawodników czekają dwie pętle rowerowe po asfalcie dobrej i bardzo dobrej jakości. Ostatni biegowy etap to dwie pętle po mieszanej nawierzchni (kostka, szuter). Trasy mogą ulec modyfikacji - jeśli do tego dojdzie, damy znać jak najszybciej.

 

Bądź na bieżąco

Facebook - VII Triathlon Siedlecki

Nie ma co ukrywać, że to w mediach społecznościowych najszybciej można odnaleźć aktualne informacje. Nie inaczej jest z nami. Zawodników, kibiców i sympatyków zachęcamy do udziału w wydarzeniu VII Triathlon Siedlecki na Facebooku, a także śledzenia profilu stowarzyszenia Leniwce.pl - organizatora Triathlonu Siedleckiego. Znajdziecie tak aktualne informacje na temat wszystkich imprez, w które angażuje się nasza leniwa ekipa :)

Triathlon Siedlecki finałową edycją Eastern Triathlon Cup

Co jest lepsze od startu w sprinterskim triathlonie? Start w serii czterech sprintów. Serdecznie zapraszamy do udziału w poszczególnych edycjach Eastern Triathlon Cup - pucharu wyścigów sprinterskich rozgrywanych we wschodniej części kraju. Cykl posiada własną klasyfikację generalną oraz osobną pulę nagród dla zwycięzców w tejże klasyfikacji. Przyjeżdżajcie do Okuninki, Garwolina, Habdzina oraz oczywiście do Siedlec, gdzie w ramach finału cyklu wyłonimy zwycięzców całego pucharu.

Eastern Tri Cup

Regulamin cyklu oraz bieżące klasyfikacje na stronie Eastern Triathlon Cup.

Triathlon Siedlecki w nowej odsłonie

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że tegoroczny, siódmy już, Triathlon Siedlecki zostanie rozegrany w zupełnie nowej formule. Wszystko jest nowe, począwszy od dystansu, a na trasie kończąc.

Leniwce.pl

Tegoroczne zmagania odbędą się na dystansie sprinterskim, czyli czeka nas 750m pływania, 20km wyścigu kolarskiego z dozwolonym draftingiem oraz 5km biegu na koniec. Rejestracja jest już otwarta. ZAPRASZAMY!

Joomla SEF URLs by Artio