Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Wyniki 2015


Emocje troszeczkę opadły, czas na zdjęcia, refleksje i podziękowania. Ja jako prezes Stowarzyszenia najbardziej się cieszę , że po raz kolejny udało nam się zrobić fajną imprezę BEZPIECZNIE i ekipa karetki nie musiała interweniować. Oczywiście nie obyło się bez drobnych wpadek, ale nie są one na tyle istotne , żeby popsuć ogólny wizerunek zawodów. 
Super, że przyjechało do nas tak wielu świetnych zawodników oraz budującą jest postawa amatorów, którzy walczyli dzielnie ze swoimi słabościami. Dla takich postaw warto robić kolejne Triathlony Siedleckie.

Super, że Leniwa ekipa nie zawiodła i stawiła się licznie do obsługi i sędziowania. Jesteśmy bardzo wdzięczni również sympatykom Stowarzyszenia, którzy zechcieli nam pomóc w przeprowadzeniu zawodów: Ania Sadło, Patrycja Rucińska, Paweł Maścibrocki, Adam Jastrzębski. Wspierali nas również Strażacy z OSP Nowe Opole, Strażacy PSP Siedlce, WOPR Siedlce i Straż Miejska Siedlce przy wsparciu Policji, Stanica oraz TYR Polska

Świetną oprawę fotograficzną zawdzięczamy: Darkowi Sikorskiemu, Mariuszowi Drabio, Danielowi Strzalińskiemu, Mateuszowi Krasuskiemu oraz Joasi Borowik. Warto też wspomnieć, że Mateusz (prywatnie mój syn) od lat jest naszym "leniwym grafikiem". Wszystkie nasze projekty związane z wizualizacją i oprawą graficzną są jego autorstwa.

Krzyś Sikorski, świetna robota - masz u nas etat :)

Dziękujemy naszym sponsorom, dzięki którym nie była by możliwa organizacja tak udanych zawodów. Dziękujemy: StalFa Sokołów Podlaski (dzięki nim mamy wyjątkowe medale!!!), Opel JastrzębskiPolimex-Mostostal S.A., Foldruk MediaManufaktura Eco Spa & Wellnes, Agencja Rozwoju Miasta Siedlce

Oczywiście VI Triathlon Siedlecki nie odbyłby się, gdyby nie współpraca, wsparcie i pomoc Samorządu Miasta Siedlce w osobach Pana v-ce Prezydenta Jarosława Głowackiego i Pani Katarzyny Kozioł. Jeżeli o kimś lub o czymś zapomniałem to bardzo przepraszam

Jeszcze raz wszystkim WIELKIE DZIĘKI !!!

Pozdrawiam Serdecznie 
M.Krasuski


Poniżej linki do wyników:

Patronat xTri.pl

xTri.plMiło nam poinformować, że Triathlon Siedlecki został objęty patronatem xTri.pl - największego w Polsce forum oraz portalu o tematyce multisportowej. Zapraszamy na xtri.pl po najświeższe wiadomości ze świata triathlonu, a także po informacje na temat wszystkich imprez triathlonowych w Polsce. Tam też na forum można podyskutować na temat naszych zawodów.

6 Triathlon Siedlecki

16 sierpnia 2015, od godziny 14.00 -Zalew Siedlecki i jego okolice będą miejscem pasjonującej rywalizacji wśród ponad 200 triathlonistów, którzy wystartują w  6 Triathlonie Siedleckim organizowanym tradycyjnie przez stowarzyszenie Leniwce.pl oraz Samorzad Miasta Siedlce  Tak jak w latach poprzednich nie o pietruszkę się ścigamy a o konkretne nagrody. W kategoriach open będą to karty podarunkowe o wartościach 400 /300 / 200 zarówno M i K , wartościowe nagrody mamy również dla kategorii K,M 40 oraz dla najmłodszych. Jak widać lato postanowiło zachować najlepszą pogodę na swoją drugą połowę, zatem szykujemy arbuzy i owoce na letnią aurę oraz ciepłą grochówkę na wypadek nieco mniej letniego klimatu.

VI Triathlon Siedlecki - zaczynamy zapisy

Sezon triathlonowy na dobre się rozpędza, a my po raz kolejny zapraszamy do Siedlec na cross triathlon, którego na pewno nie zapomnicie. Tradycyjnie do pokonania 400m wpław, 10km rowerem w (nie)łatwym terenie oraz 3km biegu wzdłuż brzegu siedleckiego zalewu. Do tego start dla dzieci i młodzieży na dystansie 100m-3km-1km. 

Formularz rejestracyjny i lista uczetsników dostępne pod adresem: http://www.pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=630.

Triathlon Siedlecki napędzają Opel Jastrzębski oraz TYR.

Joomla SEF URLs by Artio