Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Wyniki 2014

Prezentujemy pełne wyniki V Triathlonu Siedleckiego:

http://www.pulsarsport.pl/upload/Open_24.08.2014.pdf
http://www.pulsarsport.pl/upload/Mini_24.08.2014.pdf

Zniżki na posiłki w Chacie Rybaka

Stanica to dawny ośrodek ZHP położony nad siedleckim zalewem.  Obecnie to wspaniałe miejsce do wypoczynku, przypominające typowe mazurskie klimaty. Ośrodek obecnie regularnie organizuje plenerowe koncerty, imprezy integracyjne, pikniki. Na jego terenie znajduje się restauracja Chata Rybaka serwująca najróżniejsze dania z grilla i to właśnie w Chacie Rybaka będzie można się posilić po wyczerpującym starcie w V Triathlonie Siedleckim. Każdy z zawodników otrzyma kupony zniżkowe do wykorzystania w restauracji, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie bazy zawodów. Życzymy smacznego :)

Manufaktura SPA ponownie z nami

Masaż w swoim dobrodziejstwie daje przyjemność, relaksuje, uspokaja, pobudza do działania, diagnozuje, leczy…

Podobnie jak w roku ubiegłym tak i na V Triathlonie Siedleckim wszyscy zawodnicy mogą doświadczyć dobrodziejstw masażu. Manufaktura EcoSPA & Wellness ponownie zadba o zmęczone mięśnie triathlonistów ułatwiając regenerację po niemałym przecież wysiłku.

Zachęcamy również do odwiedzenia siedziby naszego partnera. Manufaktura EcoSPA & Wellness to przytulna przestrzeń, w której troska o kondycję Twojego ciała i stan ducha są wpisane w atmosferę odprężenia. Masaż leczniczy, masaż sportowy, odchudzający,  relaksujący oraz unikalne, naturalne rytuały piękna i zabiegi kosmetyczne dopełniają wachlarza możliwości nasycenia ciała i zmysłów spokojem.

Odosobniony, wtopiony w elegancję salonu gabinet masażu to cicha przestrzeń prywatności i odpoczynku przez chwilę, na kilka godzin, systematycznie.

Masaż głowyStempleMasaż

Wachlarz zabiegów jest wynikiem starannej selekcji metod, które pozwalają doświadczyć leczniczego, kojącego oraz relaksującego dotyku i zatopić się w przyjaznej przestrzeni.

Masaże i zabiegi oparte o naturalne ecokosmetyki, tradycje azjatyckie, marokańskie i dalekiego południa oraz specjalne kompozycje olejków aromatycznych, techniki, dźwięki – tworzą obraz doświadczenia w gabinecie masażu Manufaktura EcoSPA & Wellness.

Ruszają zapisy

Rejestracja na V Triathlon Siedlecki otwarta.

 • Zawodnicy startujący indywidualnie rejestrują się za pomocą formularza dostępnego pod adresem:
  http://www.pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=541
 • Rejestracja sztafet odbywa się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z następującymi danymi, dla każdego zawodnika sztafety:
  • nazwa drużyny
  • imię i nazwisko
  • data urodzenia
  • adres
  • numer telefonu
  W sztafecie wymagane jest zgłoszenie 3 zawodników w wieku 10-15 lat, w tym przynajmniej jednej dziewczyny.

 

Zgłoszenie wymaga uiszczenia opłaty startowej zgodnie z regulaminem.

 

Joomla SEF URLs by Artio