Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

V Triathlon Siedlecki - Regulamin

V Siedlecki TRIATHLON

(0,4km – 10 km – 3 km)

Oraz

IV Siedlecki TRIATHLON dzieci i młodzieży (10-15lat)

(0,1km – 3 km – 1 km)

więcej...

Startujemy!

W tym roku zapraszamy na kolejną edycję Triathlonu Siedleckiego, która odbędzie się 24 sierpnia. Zapraszamy także do zapoznania się z kalendarzem innych organizowanych przez nas imprez.

 

Koszulki pamiątkowe raz jeszcze

W związku z dużym zainteresowaniem koszulkami ponownie zapraszamy do składania zamówień. Szczegóły dotyczące rozmiarówki, parametrów i płatności znajdziecie w artykule prezentującym projekt.

Termin składania zamówień mija 15 września i jest to termin nieprzekraczalny. Po tym terminie nie będzie już możliwości dopisania kolejnych zamówień do listy. Koszulki będzie można odebrać osobiście w Siedlcach lub Warszawie pod koniec września. Kiedy producent zrealizuje zamówienie, damy znać. Będziemy indywidualnie organizować odbiór/przesyłkę.

Na koniec mała informacja uzupełniająca - dostępna jest też rozmiarówka dziecięca:

RozmiarSzerokośćDługość
3-4/104 37 45
5-6/116 39.5 50
7-8/128 42 55
9-11/140 44.5 60
12-13/152 47 65
14-15/164 49.5 70

Szerokość w cm mierzona 1cm poniżej rękawów. Długość w cm mierzona od najwyższego punktu na ramionach do końca koszulki.

Po zawodach

IV Triathlon Siedlecki już za nami. Pogoda jak zwykle nie zawiodła, a dodatkowo dostarczyła wrażeń, przede wszystkim na trasie rowerowej. Gratulujemy wszystkim, którzy dotarli do mety, a w szczególności Maćkowi Michalskiemu z Banaszek Duda Jamis TeamAleksandrze Siwczuk, którzy triumfowali w głównym wyścigu, oraz Mateuszowi Oknińskiemu z UKS Rawa SiedlceLaurze Karasińskiej - zwycięzcom triathlonu dzieci i młodzieży. 

Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronach firmy realizującej pomiar czasu:

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim, bez których kolejny Triathlon Siedlecki nie mógłby się odbyć: Urzędowi Miasta Siedlce za wsparcie finansowe, Agencji Rozwoju Miasta Siedlce za pomoc w organizacji sprzętu zabezpieczającego, Manufakturze SPA za doskonale relaksujące masaże czekające na zawodników na mecie, Strzelcowi  oraz strażakom z OSP Nowe Opole za pomoc w zabezpieczeniu trasy, ratownikom z siedleckiego WOPRu za zabezpieczenie etapu pływackiego oraz pomoc w rozstawieniu bojek, Stanicy za udostępnienie energii elektrycznej, a także sponsorowi głównych nagród sklepowi TriMagic oraz patronowi medialnemu Akademii Triathlonu.

Cieszymy się ze wszystkich uwag, które do nas docierają - zarówno tych pozytywnych potwierdzających, że warto dalej organizować zawody, jak i tych krytycznych, gdyż dzięki nim wiemy, co należy poprawić, żeby impreza była jeszcze lepsza.

Zapraszamy na Facebooka, gdzie na bieżąco pojawiają się zdjęcia i relacje z wyścigu. Już teraz zapraszamy do obejrzenia reportażu Daniela Strzalińskiego, z którego doskonałych zdjęć często korzystamy na stronie. Szukajcie siebie także na fotkach w lokalnych mediach: na portalach SiedlceNews oraz Podlasie24, który jako pierwszy zamieścił relację z imprezy.

Joomla SEF URLs by Artio