Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Koszulki pamiątkowe

Przedstawiamy oficjalny projekt koszulki pamiątkowej z 4. edycji Triathlonu Siedleckiego. Będzie to biała koszulka techniczna o gramaturze 140g/m2 Fruit of the Loom Performance (męska) oraz Lady Fit Performance (damska).

Co zrobić, żeby ją zdobyć?

więcej...

Weryfikacja po raz drugi

Lista startowa znowu napuchła wyczerpując przewidziany limit. Ponawiamy więc operację weryfikacji listy - w piątek 26 lipca usuniemy wszystkie niepotwierdzone opłatą startową zgłoszenia, które zarejestrowaliśmy przed 17 lipca.

Po raz kolejny przypominamy, że dokonanie wpłaty wpisowego bez rejestracji przez formularz nie gwarantuje możliwości startu, podobnie jak wpłaty w niepełnej wysokości obowiązującej w danym momencie. Takich osób jest kilka, więc aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań, prosimy o sprawdzenie, czy nazwisko jest na liście startowej i czy jest przy nim adnotacja potwierdzająca wpłatę.

Pytania i uwagi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Masaże dla wszystkich

Masaż w swoim dobrodziejstwie daje przyjemność, relaksuje, uspokaja, pobudza do działania, diagnozuje, leczy…

Z niemałą satysfakcją spieszymy donieść, że na wszystkich uczestników IV Triathlonu Siedleckiego czekać będą masażyści z Manufaktura EcoSPA & Wellness. Jeśli ktokolwiek się zastanawiał, jaką taktykę przyjąć na starcie, to teraz wybór ma ułatwiony - atakujemy na maksimum swoich możliwości, gdyż na mecie będzie można oddać relaks i regenerację w ręce specjalistów.

Manufaktura EcoSPA & Wellness to przytulna przestrzeń, w której troska o kondycję Twojego ciała i stan ducha są wpisane w atmosferę odprężenia. Masaż leczniczy, masaż sportowy, odchudzający,  relaksujący oraz unikalne, naturalne rytuały piękna i zabiegi kosmetyczne dopełniają wachlarza możliwości nasycenia ciała i zmysłów spokojem.

Odosobniony, wtopiony w elegancję salonu gabinet masażu to cicha przestrzeń prywatności i odpoczynku przez chwilę, na kilka godzin, systematycznie.

Masaż głowyStempleMasaż

Wachlarz zabiegów jest wynikiem starannej selekcji metod, które pozwalają doświadczyć leczniczego, kojącego oraz relaksującego dotyku i zatopić się w przyjaznej przestrzeni.

Masaże i zabiegi oparte o naturalne ecokosmetyki, tradycje azjatyckie, marokańskie i dalekiego południa oraz specjalne kompozycje olejków aromatycznych, techniki, dźwięki – tworzą obraz doświadczenia w gabinecie masażu Manufaktura EcoSPA & Wellness.

Weryfikacja listy startowej

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj dokonaliśmy weryfikacji listy startowej na IV Triathlon Siedlecki. Na liście została umieszczona informacja o potwierdzonych opłatach startowych. W środę 3 lipca usuniemy wszystkie osoby z dystansu głównego, które zarejestrowały się przed 1 lipca, a od których nie zanotowaliśmy przelewu wpisowego. Po usunięciu niepotwierdzonych zgłoszeń ponownie udostępnimy formularz rejestracyjny.

Jednocześnie prosimy o kontakt osoby, które opłaciły wpisowe, a nie zarejestrowały się. W przypadku wyczerpania się miejsc nie gwarantujemy takim osobom możliwości startu w zawodach.

Uwagi proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joomla SEF URLs by Artio