Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Wyniki - 21 sierpnia 2010

Kategoria młodzieżowa:

MiejsceImię i nazwiskoNrTeamMiejscowośćCzas
po pływaniupo rowerzena mecie
1.   Maciej Jurzyk 76 Pogoń Siedlce Ciosny 2m10s 11m34s 15m17s
2.   Patryk Borkowski 77 BTS Siedlce 2m08s 11m55s 16m23s
3.   Michał Anusiewicz 80   Suchożebry 2m31s 12m11s 17m15s
4.   Jan Zieliński 69   Siedlce 2m38s 13m00s 18m01s
5.   Daniel Borkowski 78 BTS Siedlce 2m03s 11m58s 18m33s
6.   Adrian Krzymowski 74   Siedlce 2m07s 12m50s 19m23s
7. 1. Aleksandra Przybylska 72 UKS G-8 Bielany Warszawa 2m05s 13m47s 19m48s
8.   Jakub Sikorski 71 Leniwce.pl Siedlce 3m25s 15m50s 21m42s
9. 2. Karolina Strusińska 70 KSS Ekonomik Siedlce 2m25s 15m00s 23m30s

Kategoria dorosłych:

MiejsceImię i nazwiskoNrTeamMiejscowośćCzas
po pływaniuna mecie
1.   Krzysztof Dybowski 15 T.S. Olimpia Poznań Warszawa 6m14s 45m11s
2.   Tomasz Kowalski 26 WTT Warszawa Warszawa 6m27s 46m34s
3.   Piotr Szrajner 49 ENTRE.PL Team / IM2010 Warszawa 7m36s 47m27s
4.   Piotr Dymus 16 Speleo AR Team Warszawa 7m21s 48m21s
5.   Jakub Strugacz 48 Let's Go Team Siedlce 8m31s 49m38s
6.   Paweł Janiak 21 Entre.pl Siedlce 7m07s 50m51s
7.   Maciej Koc 23 SPRINT Siedlce 7m56s 51m10s
8.   Paweł Zapałowski 57 Leniwce.pl Siedlce 12m03s 52m16s
9.   Adam Chromiński 13   Siedlce 7m13s 52m49s
10.   Rafał Wysocki 56 KSS Ekonomik Siedlce 9m50s 53m00s
11.   Leszek Moczydłowski 36 Fitness Club "Metamorfoza" Łapy 9m18s 53m13s
12.   Sebastian Ostas 40   Siedlce 9m41s 53m17s
13.   Michał Bojarczyk 12 Łapy Łapy 11m24s 53m32s
14.   Wojciech Manoś 33 Łapy Łapy 11m31s 53m40s
15.   Kamil Majewski 32   Siedlce 10m28s 53m56s
16.   Hubert Stański 46   Suchożebry 15m02s 53m56s
17. 1. Aleksandra Prekurat 6   Siedlce 9m20s 54m22s
18.   Gerard Wasiak 52 Rower Mot MTB Team Warszawa 10m20s 54m25s
19. 2. Olga Ziętek 7   Warszawa 7m15s 54m32s
20.   Krzysztof Biarda 11 Leniwce.pl Siedlce 12m52s 54m37s
21.   Michał Komoń 24 Leniwce.pl Siedlce 10m08s 55m06s
22.   Maciej Karasiński 22 Atlas Team Siedlce Siedlce 11m05s 55m14s
23.   Szymon Ławecki 30 Polish Radioorienteering Team Zielonka 11m10s 55m41s
24.   Grzegorz Wierzbicki 54 Leniwce.pl Siedlce 9m57s 55m41s
25.   Michał Powałka 43   Siedlce 8m24s 55m43s
26. 3. Elżbieta Mzyk 5 Byledobiec Anin Warszawa 7m49s 55m58s
27.   Sebastian Florczuk 17   Siedlce 13m20s 56m17s
28.   Rafał Gil 19 MC Team Siedlce 11m00s 56m46s
29.   Albano Neira Navarro 37   Ciechanów 9m12s 56m46s
30.   Paweł Mlonek 35   Siedlce 8m59s 57m00s
31.   Jacek Garwoliński 58 Leniwce.pl Siedlce 9m43s 57m12s
32.   Hubert Roman 44 Wojskowa Akademia Techniczna Siedlce 11m33s 57m28s
33. 4. Nina Grzebisz 1   Siedlce 8m50s 57m51s
34.   Andrzej Krochmal 27   Warszawa 11m51s 58m10s
35.   Szymon Maciołek 31 KSS Ekonomik Siedlce 10m22s 58m31s
36.   Przemysław Krzymowski 28 KSS Ekonomik Siedlce 10m56s 58m39s
37.   Grzegorz Dadak 14 Leniwce.pl Broszków 13m59s 58m57s
38. 5. Luiza Kroupa 3 PKN Orlen / IM 2010 Warszawa Warszawa 9m12s 59m13s
39.   Piotr Wielogórka 53 Byledobiec Anin Warszawa 11m10s 1h01m00s
40.   Tomasz Niedziółka 38 ELKOM Siedlce 9m41s 1h02m00s
41.   Krzysztof Szymko 50   Siedlce 12m48s 1h04m26s
42.   Adam Rutkowski 45   Popów 11m18s 1h05m20s
43.   Tomasz Staturski 47   Łapy 10m09s 1h05m27s
44.   Lech Gil 18 MC Team Grabianów 14m24s 1h08m01s
45.   Wojciech Niedziółka 39   Grabianów 14m14s 1h09m00s
46.   Grzegorz Posiadała 42 UKS Rawa Siedlce Siedlce 12m10s 1h12m49s
47. 6. Mariola Janiak 2   Siedlce 14m14s 1h19m09s
T.S. Olimpia Poznań
Joomla SEF URLs by Artio