Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Masaże dla wszystkich

Masaż w swoim dobrodziejstwie daje przyjemność, relaksuje, uspokaja, pobudza do działania, diagnozuje, leczy…

Z niemałą satysfakcją spieszymy donieść, że na wszystkich uczestników IV Triathlonu Siedleckiego czekać będą masażyści z Manufaktura EcoSPA & Wellness. Jeśli ktokolwiek się zastanawiał, jaką taktykę przyjąć na starcie, to teraz wybór ma ułatwiony - atakujemy na maksimum swoich możliwości, gdyż na mecie będzie można oddać relaks i regenerację w ręce specjalistów.

Manufaktura EcoSPA & Wellness to przytulna przestrzeń, w której troska o kondycję Twojego ciała i stan ducha są wpisane w atmosferę odprężenia. Masaż leczniczy, masaż sportowy, odchudzający,  relaksujący oraz unikalne, naturalne rytuały piękna i zabiegi kosmetyczne dopełniają wachlarza możliwości nasycenia ciała i zmysłów spokojem.

Odosobniony, wtopiony w elegancję salonu gabinet masażu to cicha przestrzeń prywatności i odpoczynku przez chwilę, na kilka godzin, systematycznie.

Masaż głowyStempleMasaż

Wachlarz zabiegów jest wynikiem starannej selekcji metod, które pozwalają doświadczyć leczniczego, kojącego oraz relaksującego dotyku i zatopić się w przyjaznej przestrzeni.

Masaże i zabiegi oparte o naturalne ecokosmetyki, tradycje azjatyckie, marokańskie i dalekiego południa oraz specjalne kompozycje olejków aromatycznych, techniki, dźwięki – tworzą obraz doświadczenia w gabinecie masażu Manufaktura EcoSPA & Wellness.

Joomla SEF URLs by Artio