Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Po zawodach

IV Triathlon Siedlecki już za nami. Pogoda jak zwykle nie zawiodła, a dodatkowo dostarczyła wrażeń, przede wszystkim na trasie rowerowej. Gratulujemy wszystkim, którzy dotarli do mety, a w szczególności Maćkowi Michalskiemu z Banaszek Duda Jamis TeamAleksandrze Siwczuk, którzy triumfowali w głównym wyścigu, oraz Mateuszowi Oknińskiemu z UKS Rawa SiedlceLaurze Karasińskiej - zwycięzcom triathlonu dzieci i młodzieży. 

Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronach firmy realizującej pomiar czasu:

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim, bez których kolejny Triathlon Siedlecki nie mógłby się odbyć: Urzędowi Miasta Siedlce za wsparcie finansowe, Agencji Rozwoju Miasta Siedlce za pomoc w organizacji sprzętu zabezpieczającego, Manufakturze SPA za doskonale relaksujące masaże czekające na zawodników na mecie, Strzelcowi  oraz strażakom z OSP Nowe Opole za pomoc w zabezpieczeniu trasy, ratownikom z siedleckiego WOPRu za zabezpieczenie etapu pływackiego oraz pomoc w rozstawieniu bojek, Stanicy za udostępnienie energii elektrycznej, a także sponsorowi głównych nagród sklepowi TriMagic oraz patronowi medialnemu Akademii Triathlonu.

Cieszymy się ze wszystkich uwag, które do nas docierają - zarówno tych pozytywnych potwierdzających, że warto dalej organizować zawody, jak i tych krytycznych, gdyż dzięki nim wiemy, co należy poprawić, żeby impreza była jeszcze lepsza.

Zapraszamy na Facebooka, gdzie na bieżąco pojawiają się zdjęcia i relacje z wyścigu. Już teraz zapraszamy do obejrzenia reportażu Daniela Strzalińskiego, z którego doskonałych zdjęć często korzystamy na stronie. Szukajcie siebie także na fotkach w lokalnych mediach: na portalach SiedlceNews oraz Podlasie24, który jako pierwszy zamieścił relację z imprezy.

Joomla SEF URLs by Artio