Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Utrudnienia w ruchu

Triathlon Siedlecki będzie rozgrywany na terenach rekreacyjnych Siedleckiego Zalewu oraz po ulicach naszego miasta. W związku z tym wystąpią utrudnienia w poruszaniu się samochodami w dniu rozgrywania zawodów w godzinach 15.00 - 17.00  na ulicach:

więcej...

Zbliża się koniec rejestracji

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem tylko do końca lipca można zapisywać się na Triathlon Siedlecki przez formularz internetowy. Po tym czasie swój udział będzie można zgłosić jedynie w biurze zawodów w dniu imprezy. 

Zachęcamy jednak, aby nie odkładać decyzji na ostatnią chwilę. Powodów jest co najmniej kilka, zaś najważniejszy to brak gwarancji, że wystarczy czasu, aby się zapisać. Ponadto tylko wcześniej zgłoszonym zawodnikom możemy zagwarantować pełny pakiet startowy. Dlatego wszystkich, którzy się jeszcze wahają lub po prostu zapomnieli, zapraszamy do rejestracji :)

Pula nagród

Aby zachęcić niezdecydowanych, a tym zdecydowanym potwierdzić dobry wybór imprezy, ogłaszamy pulę nagród :)

Już za niecały miesiąc nad siedleckim zalewem po emocjonującym (a jakże!) wyścigu zwycięzcy każdej kategorii wiekowej na trasie sprinterskiej otrzymają oprócz trofeów karty podarunkowe do ogólnopolskich sieci o wartościach: 500zł za pierwsze, 300zł za drugie i 200zł za trzecie miejsce.

Jest więc o co walczyć, zatem widzimy się 13 sierpnia w Siedlcach.

Zdjęcie zeszłorocznego medalu dla przykucia uwagi :)

Prezentujemy trasę VIII Triathlonu Siedleckiego

Podobnie jak w roku ubiegłym także podczas najbliższej edycji zawodnicy będą mieli do pokonania dystans sprinterski. Startujemy w pobliżu molo nad zalewem i po zaliczeniu jednej 750m pętli przechodzimy do T1. Następnie czeka nas krótki dobieg do ulicy Poznańskiej, gdzie rozpoczyna się trasa rowerowa składająca się z dwóch pętli. Po pokonaniu 20km na rowerze znowu mamy znany już dobieg do T2, a potem 3 pętle biegowe o łącznej długości 5km po mieszanej nawierzchni prowadzące do mety. Obiecujemy, że będzie szybko! :)

 

Joomla SEF URLs by Artio