Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Manufaktura SPA ponownie z nami

Masaż w swoim dobrodziejstwie daje przyjemność, relaksuje, uspokaja, pobudza do działania, diagnozuje, leczy…

Podobnie jak w roku ubiegłym tak i na V Triathlonie Siedleckim wszyscy zawodnicy mogą doświadczyć dobrodziejstw masażu. Manufaktura EcoSPA & Wellness ponownie zadba o zmęczone mięśnie triathlonistów ułatwiając regenerację po niemałym przecież wysiłku.

Zachęcamy również do odwiedzenia siedziby naszego partnera. Manufaktura EcoSPA & Wellness to przytulna przestrzeń, w której troska o kondycję Twojego ciała i stan ducha są wpisane w atmosferę odprężenia. Masaż leczniczy, masaż sportowy, odchudzający,  relaksujący oraz unikalne, naturalne rytuały piękna i zabiegi kosmetyczne dopełniają wachlarza możliwości nasycenia ciała i zmysłów spokojem.

Odosobniony, wtopiony w elegancję salonu gabinet masażu to cicha przestrzeń prywatności i odpoczynku przez chwilę, na kilka godzin, systematycznie.

Masaż głowyStempleMasaż

Wachlarz zabiegów jest wynikiem starannej selekcji metod, które pozwalają doświadczyć leczniczego, kojącego oraz relaksującego dotyku i zatopić się w przyjaznej przestrzeni.

Masaże i zabiegi oparte o naturalne ecokosmetyki, tradycje azjatyckie, marokańskie i dalekiego południa oraz specjalne kompozycje olejków aromatycznych, techniki, dźwięki – tworzą obraz doświadczenia w gabinecie masażu Manufaktura EcoSPA & Wellness.

Joomla SEF URLs by Artio