Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Start

VI Triathlon Siedlecki

Wyniki

Wyniki VI Triathlonu Siedleckiego - 16 sierpnia 2015

Komunikat Sędziego Głównego - korekta wyników

W związku z wykrytą nieścisłością w regulaminie VI Triathlonu Siedleckiego Sędzia Główny w porozumieniu z pozostałymi sędziami podjął decyzję o korekcie wyników VI Triathlonu Siedleckiego.

Zauważona nieścisłość dotyczy warunków kwalifikacji w kategoriach M40+ oraz K40+, a konkretnie rocznika granicznego dla tych kategorii. W poprzednim roku był to rocznik 1974 (i starsze), w tym roku w wyniku nieuwagi taki sam rocznik widniał w regulaminie tegorocznych zawodów. Chcąc zachować spójność z zasadami panującymi w latach ubiegłych, rocznik graniczny został zaktualizowany na 1975 (i starsze). W efekcie zmieniła się kolejność w klasyfikacjach M40+ oraz K40+, a w szczególności kolejność na podium wśród kobiet.

Przyznane już trofea i nagrody pozostają w rękach zawodniczek, natomiast poszkodowana przez błąd Elżbieta Mzyk (która według poprawionej klasyfikacji znalazła się na 2. miejscu) otrzyma należne jej trofeum.

Sędzia Główny


Za pomyłkę przepraszamy i obiecujemy dołożyć wszelkich starań, żeby w kolejnych edycjach uniknąć takich sytuacji. Poprawione wyniki zostały już opublikowane.

Wyniki 2015


Emocje troszeczkę opadły, czas na zdjęcia, refleksje i podziękowania. Ja jako prezes Stowarzyszenia najbardziej się cieszę , że po raz kolejny udało nam się zrobić fajną imprezę BEZPIECZNIE i ekipa karetki nie musiała interweniować. Oczywiście nie obyło się bez drobnych wpadek, ale nie są one na tyle istotne , żeby popsuć ogólny wizerunek zawodów. 
Super, że przyjechało do nas tak wielu świetnych zawodników oraz budującą jest postawa amatorów, którzy walczyli dzielnie ze swoimi słabościami. Dla takich postaw warto robić kolejne Triathlony Siedleckie.

Super, że Leniwa ekipa nie zawiodła i stawiła się licznie do obsługi i sędziowania. Jesteśmy bardzo wdzięczni również sympatykom Stowarzyszenia, którzy zechcieli nam pomóc w przeprowadzeniu zawodów: Ania Sadło, Patrycja Rucińska, Paweł Maścibrocki, Adam Jastrzębski. Wspierali nas również Strażacy z OSP Nowe Opole, Strażacy PSP Siedlce, WOPR Siedlce i Straż Miejska Siedlce przy wsparciu Policji, Stanica oraz TYR Polska

Świetną oprawę fotograficzną zawdzięczamy: Darkowi Sikorskiemu, Mariuszowi Drabio, Danielowi Strzalińskiemu, Mateuszowi Krasuskiemu oraz Joasi Borowik. Warto też wspomnieć, że Mateusz (prywatnie mój syn) od lat jest naszym "leniwym grafikiem". Wszystkie nasze projekty związane z wizualizacją i oprawą graficzną są jego autorstwa.

Krzyś Sikorski, świetna robota - masz u nas etat :)

Dziękujemy naszym sponsorom, dzięki którym nie była by możliwa organizacja tak udanych zawodów. Dziękujemy: StalFa Sokołów Podlaski (dzięki nim mamy wyjątkowe medale!!!), Opel JastrzębskiPolimex-Mostostal S.A., Foldruk MediaManufaktura Eco Spa & Wellnes, Agencja Rozwoju Miasta Siedlce

Oczywiście VI Triathlon Siedlecki nie odbyłby się, gdyby nie współpraca, wsparcie i pomoc Samorządu Miasta Siedlce w osobach Pana v-ce Prezydenta Jarosława Głowackiego i Pani Katarzyny Kozioł. Jeżeli o kimś lub o czymś zapomniałem to bardzo przepraszam

Jeszcze raz wszystkim WIELKIE DZIĘKI !!!

Pozdrawiam Serdecznie 
M.Krasuski


Poniżej linki do wyników:

Patronat xTri.pl

xTri.plMiło nam poinformować, że Triathlon Siedlecki został objęty patronatem xTri.pl - największego w Polsce forum oraz portalu o tematyce multisportowej. Zapraszamy na xtri.pl po najświeższe wiadomości ze świata triathlonu, a także po informacje na temat wszystkich imprez triathlonowych w Polsce. Tam też na forum można podyskutować na temat naszych zawodów.

Joomla SEF URLs by Artio