Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Komunikat Sędziego Głównego - korekta wyników

W związku z wykrytą nieścisłością w regulaminie VI Triathlonu Siedleckiego Sędzia Główny w porozumieniu z pozostałymi sędziami podjął decyzję o korekcie wyników VI Triathlonu Siedleckiego.

Zauważona nieścisłość dotyczy warunków kwalifikacji w kategoriach M40+ oraz K40+, a konkretnie rocznika granicznego dla tych kategorii. W poprzednim roku był to rocznik 1974 (i starsze), w tym roku w wyniku nieuwagi taki sam rocznik widniał w regulaminie tegorocznych zawodów. Chcąc zachować spójność z zasadami panującymi w latach ubiegłych, rocznik graniczny został zaktualizowany na 1975 (i starsze). W efekcie zmieniła się kolejność w klasyfikacjach M40+ oraz K40+, a w szczególności kolejność na podium wśród kobiet.

Przyznane już trofea i nagrody pozostają w rękach zawodniczek, natomiast poszkodowana przez błąd Elżbieta Mzyk (która według poprawionej klasyfikacji znalazła się na 2. miejscu) otrzyma należne jej trofeum.

Sędzia Główny


Za pomyłkę przepraszamy i obiecujemy dołożyć wszelkich starań, żeby w kolejnych edycjach uniknąć takich sytuacji. Poprawione wyniki zostały już opublikowane.

Joomla SEF URLs by Artio