Mostostal SiedlceOpel Jastrzębski SA

 

Wyniki niedzielnej rywalizacji

VII Triathlon Siedlecki przeszedł do historii. Na najwyższym stopniu podium imprezy pierwszy raz organizowanej w formule sprinterskiej z czasem 1:02:13 stanął Marcin Mazurek z Lublina, który jednocześnie wygrał cały cykl Eastern Triathlon Cup. Zaledwie 36 sekund później po szaleńczej gonitwie, podczas której odrobił blisko 3 minutową stratę z pływania, na mecie zameldował się Paweł Janiak reprezentujący barwy Triathlon Siedlce Club oraz Bartosz Ceberak z Lubartowa.

Wśród pań triumfowała Beata Dąbrowska z czasem 1:17:35 przed Joanna Borowik - obie panie z Triathlon Siedlce Club - oraz Anna Rutkowska z Siostrachy z Wyżyńca Radość.

Poprzedzająca główny wyścig rywalizacja dzieci i młodzieży zakończyła się miażdżacą przewagą dziewczyn nad chłopcami. W kategorii MINI1 wygrała Łucja Wierzbicka z Triathlon Siedlce Club przeganiąjąc zwycięzcę wśród chłopców Macieja Kiełczykowskiego. W kategorii MINI2 pierwsza na mecie była Natalia Zycz, która wyścig zakończyła prawie pół minuty przed najszybszym Radosławem Marczakiem.

Joomla SEF URLs by Artio